Sportowe sukcesy naszej jednostki

W dniu 16 lipca 2017 r. na stadionie MKS Halniak w Makowie Podhalańskim odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Do zawodów przystąpiły wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy, które wystawiły łącznie 11 drużyn. Rozegrano dwie konkurencje: sztafetę pożarniczą 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.

Klasyfikacja końcowa zawodów w poszczególnych grupach:

Grupa A

I miejsce – OSP Białka z wynikiem 106,50

II miejsce – OSP Grzechynia z wynikiem 113,10

III miejsce – OSP Juszczyn Centrum z wynikiem 115,10

IV miejsce – OSP Żarnówka z wynikiem 115,80
V miejsce – OSP Kojszówka z wynikiem 120,70
VI miejsce – OSP Wieprzec z wynikiem 128,00
VII miejsce – OSP Juszczyn Polany z wynikiem 133,40
VIII miejsce – OSP Maków Podhalański Centrum z wynikiem 141,40
IX miejsce – OSP Maków Podhalański Dolny z wynikiem 143,50

Grupa C
I miejsce – OSP Białka z wynikiem 130,10
II miejsce – OSP Juszczyn Centrum 138,20

Do Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych awansowały męskie drużyny z OSP Białka i OSP Grzechynia oraz drużyny żeńskie z OSP Białka oraz z OSP Juszczyn Centrum.

Po odczytaniu Protokołu końcowego przez st. kpt. Mariusza Leśniakiewicza z Komendy Powiatowej PSP w Suchej Beskidzkiej, zdobywcy czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach zostali uhonorowani pucharami i medalami, a wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały dyplomy okolicznościowe.

Organizatorami zawodów byli Burmistrz Makowa Podhalańskiego i Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Makowie Podhalańskim.

źródło: www.makow-podhalanski.pl
zdjęcia Tomasz Wala